auto foto orientesanas




Reģistrācija uz pasākumu


0





Dalībnieku saraksts

2018.gada 3.marts

Lielais Orientēšanās brauciens, II posms

Jelgava-Dobele 2018

Sacensību reģiona karte

Nr. Pilots Stūrmanis Komanda
1. J.Ulmis T.Ulmis Gā-Zē-Bē
2. E.Sietiņš G.Dzvinko Lielais un Mazais
3. D.Laugals M.Laugals Kristaps un pārējie
4. D.Berkmane R.Berkmanis Āpasau
5. G.Gailums I.Gulbe Juniori
6. I.Spārīte K.Prauliņš Nu tik būs!
7. A.Bušs M.Buša Bušiņi
8. D.Kalnozola I.Savčenko Smalkais stils
9. G.Veismanis G.Veismane Resnie Putni
10. S.Vītols L.Juhansone Lauku draiskuļi
11. A.Ivbulis G.Kaulakans Pretējais virziens
12. Ē.Skujiņš V.Skujiņa Ģimenīte
13. E.Rubina A.Rakickis EŽŽY
14. R.Nāburgs L.Bērziņš Kaimiņi
15. E.Štubis K.Bargs ELKS
16. I.Treija E.Porietis Trakie bebri
17. D.Daugaviete A.Staņevičis Mēs un auto
18. A.Rutkovskis J.Laizāns Bez nosaukuma
19. A.Kuzņicis E.Matule Svēte rullē
20. E.Feldmanis A.Feldmanis Zvirbuļi
21. A.Gailis I.Roga-Gaile Aiziet!
22. A.Bite A.Dreimanis Pedālis grīdā, gāze sēdeklī
23. I.Erbs E.Erbs IEZEMIEŠI
24. J.Gorbants L.Gorbante Zaļie eži
25. V.Sīmanis G.Gavriļenko BALTIC TEAM
26. A.Klagišs B.Klagiša Avārijas brigāde
27. E.Šulce I.Kirsone Kad tad, ja ne tagad!?
28. S.Lazdiņa I.Gaile SPONGEBOB!!!
29. A.Janbergs J.Pavlovskis Varemix
30. J.Bilchik S.Skarstane Karisma
31. M.Zeltiņš R.Meždreijs SK-LAB
32. U.Putniņa A.Leimane IELEJ MAN BIŠU
33. A.Ziediņš K.Jostmanis Ezīšu Šķiņķīšu Puskažociņš
34. T.Līdumnieks T.Purgailis Palaiž garām
35. K.Asnis M.Asne Cietu seju
36. R.Martinsons S.Strads EkoLife
37. J.Gulbis I.Korde Lidojošie Gulbji
38. A.Vīksna L.Vīksna Sapņu auto "SAIDO"
39. D.Tolmanis G.Stolbovs Kas i ko?
40. A.Salzemnieks I.Jurbergs Svētdienas braucēji
41. E.Leoska K.Raila “Meiteņu patruļa”
42. E.Isaks K.Svēte Vecā gvarde
43. M.Glūdiņš L.Reide SI SISTĒMA
44. N.Šruba A.Ostrovska Sudraba bulta
45. I.Cirīte I.Špaka Ķeram vēju
46. L.Jankevica L.Kesmina Kešmašīna
47. A.Loss A.Paņko Ašie Eži - Suši
48. L.Galandere K.Galanders Superbrigāde
49. N.Andersons A.Švilpe THE ANDERSONS
50. O.P M.L zvērīgie airētāji
51. O.Burmeisters S.Keverte Pogainās un šoferis
52. A.Tortuze L.Lūsīte Motors&Sports
53. L.Gasiņa E.Ēdolfa Māsiņas krāsiņas
54. I.Bitere L.Kalniņa "Krāsainie sapņi
M.Trofimovičs V.Trafimoviča Spolītes.
56. A. R.Barons Kumba YO


* - Ar sarkanu krāsu apzīmētas ekipāžas, kas pieteikušās, bet nav apmaksājušas dalību ilgāk kā 2 dienas. Nosvītrotas tās ekipāžas, kas maksājumu nav veikušas 3 dienas.



Uz šo brīdi pieteikušās 56 ekipāžas, no tiem apstiprinātas: 54

Atceries, ka pieteikums tiks akceptēts tikai pēc dalības maksas saņemšanas. Kā samaksāt, lasi šeit »»
Pieteikšanās anketa »»
Dalībnieku saraksts »»





Mūs atbalsta:

 

 


Dāvanu kartes var iegādāties šeit:

Uzdavini piedzivojumus





 

 



Sacensību
kalendārs

LOB2 2018
3.marts
Jelgava-Dobele

Mazais Brauciens
17.marts
Apkārt Babītes ezeram

Lielais Lukturis
7.aprīlis
Skrīveri

Pilns kalendārs »»

 



Skaties arī lielaisorientesanasbrauciens.lv, brauciens.lv, orientesanas.lv, autofotoorientesanas.lv

Visi dokumenti un fotogrāfijas, kas publicētas www.autofotoorientesanas.lv / www.brauciens.lv ir SIA "DigitalZoo" īpašums, ja vien nav norādīts cits autors, to pārpublicēšana, modificēšana un izmantošana citur ir aizliegta.