auto foto orientesanas
Reģistrācija uz pasākumuAutofotoorientēšanās spēle tieši jums

Apkopojot mūsu daudzu gadu pieredzi autosporta un izklaides pasākumu rīkošanā (kopš 2000.gada!), varam palīdzēt padarīt par neaizmirstamu jūsu darba kolektīva pasākumu, sporta spēles, dzimšanas dienas ballīti, kāzas vai citus jums īpašus svētkus. 

Piedāvājam uzņēmumiem un privātpersonām savos izklaides pasākumos sarīkot autofotoorientēšanās spēli (sacensības) jūsu izvēlētajā reģionā Latvijā gan pa dienu, gan tumsā.

Ja jūsu uzņēmums vēl nav izlēmis, kā šogad saliedēt kolektīvu vai noorganizēt sporta spēles, izmēģiniet mūsu komandas organizēto autofotoorientēšanās spēli! Īpaši jūsu uzņēmumam tiks izveidota sacensību tematika, maršruts un scenārijs.

Četru stundu autofotoorientēšanās brauciens 50 km rādiusā ap Rīgu, Vidzemē vai Latgalē jūsu uzņēmumam izmaksās 470€,  ja maksimālais dalībnieku automobiļu skaits būs 10. Kurzemē – 570€.

Šajā cenā iekļauts: maršruta, uzdevumu izstrādāšana, izdales materiāli – kartes, fotolapas, uzdevumi, instruktāža, starta un finiša procedūra, rezultātu aprēķināšana un uzvarētāju paziņošana/apbalvošana ar diplomiem. 

Ja vēlaties orientēties ilgāk un/vai lielākā skaitā, droši rakstiet vai zvaniet mums. Individuāli vienojoties, iespējams pasākumu noorganizēt arī krievu un angļu valodās. 

Par papildus maksu piedāvājam jūsu pasākuma starta/finiša vietu vizuāli noformēt atbilstoši jūsu vēlmēm - telpu dekorēšana, galdu noformēšana, personalizētas balvas/dāvanas, galda kartes u.c. 

Piedāvājam noorganizēt autofotoorientēšanās spēles/sacensības arī ārpus Latvijas. Esam atvērti arī "trakām" idejām.

Rakstiet uz info@brauciens.lv vai zvaniet pa tālruni 29454458 Inese Biele.
Organizators: SIA DigitalZoo.
 

MŪSU KLIENTI:

         

 

            un daudzas privātpersonas.

Mūsu partneri:


 

 

 
Dāvanu kartes var iegādāties šeit:

Uzdavini piedzivojumus


 

 Sacensību
kalendārs

Mazais Brauciens
15.decembris
Sigulda

Lielais Brauciens
12.janvāris 2019
Ķekava-Jūrmala

Nakts Brauciens
2.februāris 2019
Madona
 
Pilns kalendārs »»

 Skaties arī brauciens.lv, orientesanas.lv, autofotoorientesanas.lv

Visi dokumenti un fotogrāfijas, kas publicētas www.autofotoorientesanas.lv / www.brauciens.lv ir SIA "DigitalZoo" īpašums, ja vien nav norādīts cits autors, to pārpublicēšana, modificēšana un izmantošana citur ir aizliegta.