auto foto orientesanasReģistrācija uz pasākumuVasaras piedzīvojumi sākās Salacgrīvā

Ņurņiki, vīns, jūra, lupīnas un dabas takas bija 15.jūnija Lielā Autofotoorientēšanās brauciena “Salacgrīva – Rūjiena – Igaunija 2019” galvenie varoņi.

Sestdienas brauciena dalībniekus šis nelielais gabaliņš Latvijas un Igaunijas pārsteidza ar daudzām iepriekš nezināmām un interesantām vietām, skaistiem dabas skatiem. Citiem, savukārt, šo vietu apciemojums atsauca atmiņā bērnības un jaunības trakulīgos piedzīvojumus. Ceram, ka ikviens no jums noglabāja savā atmiņu krājkasītē vismaz vienu kontrolpunktu, kurā gribētos atgriezties.

Pilnīgi visus kontrolpunktus savākt neizdevās nevienai no komandām. Arī slēptais kontrolpunkts tā arī palika paslēpts. Šoreiz rezultātu ļoti ietekmēja ne tikai atrastie kontrolpunkti, bet arī savākto upju skaits.

A klasē pirmajā vietā ierindojas komanda “Nēģi”, otrajā vietā atstājot komandu “Resnie Putni”. Savukārt trešajā vietā paliek komanda “Juniori”.

Komandas “Resnie Putni” un “Juniori” startēja arī papildus A2 klasē, kurā attiecīgi ierindojās pirmajā un otrajā vietā. Trešajā vietā šajā papildus klasē – komanda “21.”.

Jau otro posmu pēc kārtas A+ klasē vietu sadalījums ir palicis nemainīgs: pirmo vietu pārliecinoši ieņem “Brauc un Filtrē”. Otrajā vietā – “Oi, jāpadomā!”. Savukārt komanda “Baltic Team” ierindojas trešajā vietā.

Apsveicam uzvarētājus!

A+ klases pirmās vietas ieguvējiem balvā melnās pirts apmeklējums kūrmājā “Rūjas Nāras”.
Pārējās balvas nodrošina šitake sēņu audzētava “Ošlejas”, Naukšēnu vīnu darītava, “Radīts Salacgrīvas novadā”, brauciens.lv.

Lielu paldies visu dalībnieku vārdā gribam teikt mūsu atbalstītājiem: Naukšēnu vīnu darītavai, Mazsalacas novadam, Salacgrīvas novadam, kūrmājai “Rūjas Nāras”, “Radīts Salacgrīvas novadā”, kafejnīcai “Mieriņš” Alojā, z/s saimniecībai “Ošlejas” un personīgi Imantam Urpenam.

Visu komandu rezultātus un veiktos maršrutus skatam rezultātu sadaļā, neieskaitītās bildes Facebook lapā. Apskatamies arī Labo darbu sadaļu! 

Nākamreiz tiekamies augustā tradicionālajā divu dienu braucienā “Liepāja-Klaipēda 2019”. Reģistrācija jau ir atvērta. Informāciju skatiet zemāk.

Sākusies agrā reģistrācija uz augusta divu dienu posmu!

Steidzam ziņot, ka no šodienas, 15.jūnija un tikai līdz piektdienai, 21.jūnijam ir atvērta agrā reģistrācija uz tradicionālo divu dienu braucienu "Liepāja-Klaipēda, 2019".  Pirmajā dienā brauksiet 7 stundas, otrajā - 4 stundas.

Abu dienu starti un finiši, kā arī kopīgās nakšņošanas iespēja ir plānoti Rucavas pusē.

Pirmās dienas finišā par papildus maksu būs pieejamas vakariņas, naktsmītnes, teltsvietas, kā arī otrās dienas brokastis. Par šīm iespējām un izmaksām tiks ziņots jūlija sākumā, kad dosimies uz Rucavu par visu vienoties ar saimniekiem. Tad arī atvērsim reģistrēšanos uz istabiņām un ēdienreizēm. 

Vakariņas, brokastis, nakšņošana finiša vietā - tā ir jūsu izvēle. Ja Jūsu komanda izvēlas nakšņot vai ēst citā vietā, galvenais ir laicīgi ierasties uz otrās dienas startu. 

Samazinātā dalības maksa līdz 21.jūnijam - 55 eur no komandas, neatkarīgi no pasažieru skaita tajā. 

Iespējams, tās būs labākās brīvdienas šovasar!

Reģistrē savu komandu šeit! 

Lasīt pārējās, vecākas ziņas »»

Mūsu partneri:

 


 

 

 
Dāvanu kartes var iegādāties šeit:

Uzdavini piedzivojumus


 

 Sacensību
kalendārs

 
Nakts Brauciens
29.jūnijs 2019
Dobele
 
27.jūlijs 2019
Skrīveri
 
Lielais Brauciens
10.-11.augusts 2019
Liepāja-Klaipēda 
 
Pilns kalendārs »»

 Skaties arī brauciens.lv, orientesanas.lv, autofotoorientesanas.lv

Visi dokumenti un fotogrāfijas, kas publicētas www.autofotoorientesanas.lv / www.brauciens.lv ir SIA "DigitalZoo" īpašums, ja vien nav norādīts cits autors, to pārpublicēšana, modificēšana un izmantošana citur ir aizliegta.